Epson Ink Cleaner | T699300 | Cleaning Cartridge | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T699300
- Saadavus: 1
-
38€
Epson Ink Cleaner | T699300 | Cleaning Cartridge | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 171 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 174 mm |
| Gross height master carton | 207 mm |
| Gross weight | 0.434 kg |
| Gross width (mm) | 71 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.346 kg |
| Net weight master carton | 4.34 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 590 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Ink Cleaner |
| Producer product name | T699300 |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.494 kg |
| Tüüp | Cleaning Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson SureColor SC-S30610 Epson SureColor SC-S50610 (4C) Epson SureColor SC-S50610 (5C) Epson SureColor SC-S70610 (10C) Epson SureColor SC-S70610 (8C) Epson Stylus Pro GS6000 Epson Stylus Pro GS6000 + Onyx Postershop SureColor SC-S40610 SureColor SC-S6061 |
| Volume (m3) | 0.002112534 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ink cleaner t699300 cleaning cartridge yellow, c13t699300, epson, tindid ja toonerid


